Transportas

Pagrindinė UAB STEKA transporto skyriaus veikla – importo-eksporto bei tranzitinių krovinių pervežimais automobiliais visoje Vakarų ir Rytų Europoje bei Skandinavijos šalyse. Vežame krovinius tentiniais automobiliais bei autofurgonais. Galime pasiūlyti geras kainas tiek mažiems, tiek daliniams, dideliems bei pavojingams (ADR) kroviniams. 

Reaguojame ir atsakome į kiekvieną pasiūlymą ar užklausimą, vienodai vertiname darbą tiek su smulkiomis, tiek ir su stambiomis įmonėmis. 
 
Jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos, teiraukitės tel.  (8-5) 2313829  arba pateikite užklausimą elektroniniu paštu.
 
Džiaugsimės galėdami Jums padėti !!!

Gabename įvairius krovinius tarptautiniais maršrutais autotransportu. Siūlome saugų ir operatyvų stanbių bei dalinių krovinių gabenimą visose Centrinės, Rytų ir Vakarų Europos, Baltijos, NVS bei Skandinavijos šalyse. Kroviniai gabenami įvairaus tipo autotransportu - automobiliais su tentinėmis priekabomis, automobiliais metaliniu kėbulu (izotermomis), didžiakūbėmis mašinomis, kurių krovos apimtis iki 120 m3, šaldytuvais, automobiliais, su ADR įranga (pavojingų krovinių gabenimui). Klientų patogumui galime pasiūlyti EXPRESS pristatymą - greičiausią įmanomą pristatymą vykdomą autotransportu.


UAB "STEKA" transporto skyrius Jums siūlo:

  • Stambių krovinių transportavimas (iki 25 tonų);
  • Dalinių ir smulkių krovinių surinkimas ir transportavimas;
  • Pavojingų krovinių transportavimas;
  • Nebegabaritinių krovinių transportavimas;
  • EXPRESS pristatymas tarp Europos ir Pabaltijo šalių;
  • Specialių reikalavimų (temperatūros, pakuotės ir kt.) turinčius krovinius;
  • Pakavimo sprendimai saugiam Jūsų krovinio transportavimui.
Visi UAB "STEKA" gabenami kroviniai apdrausti vežėjo civilinės atsakomybės draudimu pagal CMR konvencijos sąlygas.